Farebný | Netradičný | Kreatívny

Štýl so živými farbami a pestrými doplnkami, množstvo netradičných vecí a atypických prvkov ... 

Chameleón

Uletený moderný dizajn

Pre chameleóna je obľúbenou farbou každá okrem čiernej a sivej. Doplnky sú šialene kombinované, nenávidí stereotyp. Zariadenie je farebne striedavé, Van Gogh by sa tu cítil ako doma.

Pre tento štýl je charakteristická dynamika, výraznosť, ale aj podmanivá kreativita. V takomto dome nenájdete nič bežné. Chameleón má rád jednoduchú kúpelňu, kde hrá prim on sám.


Chameleón má štandardný pôdorys, no tu sa štandardnosť končí. Každá izba iná, v každej iné farby. 

Jedine technické miestnosti si udržujú charakter farebnej čistoty a beloty. 

Prispôsob chameleónovi svoj dom

Chameleón má byt podľa svojich najživších predstáv vyskladaný tak, aby mohol žiť, tvoriť a fungovať vo svojom svete. Pracovňa je celý jeho byt, pretože pri pohľade na všetky strany vidí niečo netradičné, čo ho vtiahne do sveta fantázie. Do sveta, v ktorom sa môže dokonale prispôsobiť a schovať. Užite si 3D virtuálnu prehliadku tohto dizajnu:

FLEXIBILITA | TAJOMNOSŤ | ZMENA

Aký je chameleón v záhrade?

Prečo robiť veľké terárium vnútri ak môže mať chameleón dokonalé jazierko rovno v záhrade? Takáto architektúra spestrí váš vonkajší priestor a vytvorí dokonalú atmosféru, ktorá plynule nadväzuje na interiérový dizajn. 

V tejto záhrade by sa mohli vytvoriť rôzne trvalkové záhony, ktoré hýria farbami a tiež mini narcisové ostrovčeky, v ktorých vyrástu farebné kvety hneď na jar. Ako dominanta by sa mohla pýšiť vysoká albízia, ktorá dá záhrade taký východo-ázijský podtón. 

Dom je súčasť našej najvnútornejšej bytosti, náš pôvod a náš osud.

E. W. Heine

Kam sa ako chameleón "odplaziť"?

Ekopark Relax pri Čiernej vode

Len 5 kilometrov ideálne na bicykli sa nachádza miesto, kde sa chameleón môže odplaziť v bežný deň. V Ekoparku nájde miesto na šport, člnkovanie ale aj sú tam aj rôzne zvieratá ako muflóny, srny, bažanty, diviaky. Dá sa tam variť guláš, grilovať či opekať špeky. Studené pivo v bufete príjemne osvieži v letných mesiacoch.

Zmeň svoju tvár pri paintballe

V Komjaticiach vzdialených 55 kilometrov od Veľkých Úľan nájdete jedno z najväčších paintballových ihrísk na Slovensku - Paintball zone. Ideálny priestor pre chameleóna, ktorý tam môže využiť svoje maskovacie schopnosti a pomaly sa priplaziť ku svojmu súperovi. Potom už len nabiť a páľ!

Bývajte ako ...

Čajka

Pestrý | Moderný | Slobodný

Tiger wood

Živý | Tradičný | Pohodlný

Čierny panter

Tajomný | Moderný | Aktívny