Pestrý | Moderný | Slobodný

Štýl so zemitými farbami a pestrými doplnkami, množstvo odrazov a lesku ... 

Čajka

Jednoduchý moderný dizajn

Pre čajku je obľúbenou farbou šedá v rôznych odtieňoch a vôbec zemité farby. Doplnky sú ladené zväčša do svetlých živých farieb. Zariadenie je kreatívne, má všetky farby ako krajina, ktorú čajka zhora vidí.

Pre tento štýl je charakteristická ľahkosť, jednoduchosť, ale aj náhla striedavosť. V takomto dome nájdete bežné, ale aj úplne netradičné prvky. Čajka miluje zrkadlá, lesk a odrazy hladkých povrchov, pretože je na to pri vode zvyknutá.


Pre čajku sme upravili pôdorys tak, aby zodpovedal jej povahe. Má rada otvorenosť a priestrannosť, zároveň slobodu a vlastný priestor, o ktorom má prehľad. 

Vznikli preto 2 miestnosti, ktoré majú prístup do vlastných kúpelní. Hlavná spálňa má navyše aj šatník a z kúpelne výstup do záhrady. 

Postav svojej čajke hniezdo v novom dome

V dnešnej dobe home officu a karantény sme druhú miestnosť vytvorili tak, aby poskytla plné pohodlie pre prípad, že sa niečo také hodí. V kancelárii je pracovný stôl, pohodlný gauč, knižnica, veľká úložná skrina a vstup do vlastnej kúpelne s WC. V karanténe je tak plne sebestačná. Je to taktiež veľmi dobrá hosťovská izba, v ktorej má hosť do domu plné súkromie. Užite si 3D vizualizáciu tohto interiéru:

NADHĽAD | SLOBODA | ŽIVOT

Aká je čajka v záhrade?

Čajke v záhrade nesmie chýbať záhradný domček s grilom a vlastným barom, v ktorom môže pohostiť ďalšie čajky. Má totiž rada spoločnosť a čulý život na vzduchu. 

Záhradný domček by mala umiestniť na koniec záhrady, ku ktorej bude viesť prírodný chodníček s romantickým osvetlením podobne ako sú navádzané v noci lietadlá. Popri chodníčku sa bude ťahať príjemný osviežujúci bazén s podsvietením.

Dom je súčasť našej najvnútornejšej bytosti, náš pôvod a náš osud.

E. W. Heine

Kam si čajka môže "vyletieť"?

Nábrežie Dunaja na dosah

Vo vzdialenosti 30 kilometrov z Veľkých Úľan je miesto, ktoré každá čajka bude milovať. Široké nábrežie Dunaja, prístav pre výletné lode, mini park na mrtvom ramene, cyklodráha vedúca až do Gabčíkova, perfektná kuchyňa v hoteli Kormorán a fitness s wellness v xBionic . Celkovo atmosféra ako v letovisku pri mori. To všetko len kúsok za Šamorínom.

Lietadlom naspäť do oblakov

V neďalekej Kráľovej pri Senci len 11 kilometrov od Veľkých Úľan sa nachádza menšie letisko, z ktorého sa robia vyhliadkové po rozľahlom okolí Podunajskej nížiny. Čajka si tak môže užívať pohľad z oblakov a mať rozhľad na okolím, v ktorom žije.

Bývajte ako ... 

Čierny panter

Tajomný | Moderný | Aktívny

Chameleón

Farebný | Moderný | Kreatívny

Tiger wood

Živý | Tradičný | Pohodlný