Kompletné riešenie

Profesionálny návrh štandardu a interiéru

Štúdio SOLIDIS

Interiérové štúdio SOLIDIS pripravilo kompletný návrh realizácie štandardu a interiéru pre rodinné dvojdomy. Od návrhu štandardu - podláh, dverí či kúpeľne a kuchyne až po vstavaný nábytok na mieru pre všetky miestnosti a vstupnú chodbu.

 

Podlahy a dvere

Základ tvorí laminátová podlaha EGGER - DUB BARDOLINO (192x1292mm) s bielou MDF soklovou lištou a prechodovými a ukončovacími lištami DUB Alba. Cena materiálu a montáže je 2566,16 eur.

Dvere sú značky POL-SKONE - folióvané dvere AMBER, plné hladké prevedenie, falcové. Cena komplet aj s montážou 1593 eur. 

Kúpeľňa a WC

Pripravené sú 2 alternatívy - Concept a Hansgrohe. V dizajn manuáli si môžete pozrieť konkrétne prvky použité v návrhu kúpeľne. 

Cena v ponuke pre obe alternatívy zahŕňa materiál ako aj kompletnú realizáciu.

Kuchynská linka

Návrh kuchyne podľa vizuálov nižšie bude pripravený v poslednom májovom týždni. 

Aktuálne dostupná ponuka kuchynských spotrebičov značky TEKA s 10% zľavou vrátane dopravy.

 

Detské izby

Vyhotovenie 2 detských izieb spočíva v rozdelení na destskú izbu pre 1 dieťa a v pracovni pre rodičov. 

Presné nacenenie materiálov a nábytku bude dostupné na vyžiadanie.

Spálňa

Návrh spálne bude obsahovať kompletný nábytok okrem TV a tiež vstavaný nábytok v šatníku.

Presné nacenenie materiálov a nábytku bude dostupné na vyžiadanie.

Doplnky a príslušenstvo

V prílohe si pozrite kompletný zoznam doplnkov, príslušenstva a voľne stojacého nábytku, ktorý môžete hromadne kúpiť v IKEA presne podľa vizuálov.

Harmonický dizajn

Celý dizajn interiéru je navrhnutý v krásnom minimalistickom štýle, ktorý zohľadňuje súčasné trendy v interiérovom dizajne a vychádza zo skúsenosti dizajnéra interiérového štúdia SOLIDIS. Nesie sa vo svetlých farbách, ktoré dodávajú interiéru jemný charakter.

Kompletné riešenie

Podľa tohto návrhu interiéru sa pripravuje aj kompletné nacenenie realizácie, ktoré zahŕňa kompletný 4 izbový dom, t.j. okrem štandardu aj všetky vstavané nábytky a spotrebiče značky TEKA (nezahŕňa prípadné stavebné úpravy.

Bez starostí

Realizácia interiéru podľa tohto návrhu a úprav, ktoré si klient vyžiada bude vykonávaná profesionálmi, ktorí spolupracujú s interiérovým štúdiom SOLIDIS. Klienti sa nemusia o nič starať, stačí sa len nasťahovať.